Милениум травел апартмани

milenium travel apartents

Апартмани Millenium Travel се нови, модерни соби и апартмани кои вклучуваат клима, бесплатна WiFi, кабловска телевизија, сеф, кујна, купатило, фен.

Милениум травел апартмани

Booking.com

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Ве молиме внесете коментар!
Ве молиме внесете име