Хотел Милениум Битола

Home Сместување во Битола Хотел Милениум Битола

Хотел Милениум се наоѓа на главната улица во Битола – Широк Сокак. Хотел Милениум располага со подрумски ресторан уреден во традиционален амбиент.

Сите соби во хотелот Милениум имаат LCD телевизор, минибар, бесплатен Wi-Fi, работна маса и приватна бања. Гостите можат да уживаат во домашна и интернационална кујна во пријатниот амбиент на ресторанот.

Богат избор на локални вина се достапни како дополнување на секое јадење.

Контакт:

Booking.com

Премиера на музичко-сценска драма “Надеж” – 11ти април, 2019 год

Камерна опера Битола Ве поканува да ја проследите музичко-сценската драма "Надеж" која премиерно ќе биде изведена на 11ти април, 2019 год. во 19:00 часот, во...
Zoo Garden Bitola

Зоолошка Градина

- Advertisment - Booking.com