Home Tags Апартмани во Битола

Tag: Апартмани во Битола

Viktorija Rooms Bitola

0
Viktorija Rooms Ви нуди врвна услуга по најповолни цени. Сместени сме во строгиот центар на Битола, што им овозможува на нашите гости лесен пристап...

Tokin House Битола

0
Tokin House е сместена на 40 метри од најпознатата улица во Македонија - Широк Сокак во елегантна зграда, во центарот на Битола. Сите соби се...

Апартман Крклино

0
Опремен со приватен надворешен базен и двор со скара, климатизираниот апартман во Авто и етно музејот Филип во Крклино е оддалечен на само 7.5...

Вила Серж – Трново

0
Вила Серж се наоѓа во село Трново, во близина на Битола. Собите имаат ТВ со рамен екран и кабелски канали, слободен WiFi и приватен...

Чола гостинска куќа (Chola Guest house) Битола

0
Чола гостинска куќа (Chola Guest house) Битола е историска вила која се наоѓа на само 5 минути пешачење од улицата Широк Сокак во Битола. Chola...

Ариес апартмани

0
Ариес апартмани се лоцирани на улица Леринска бр 43, 7000 Битола. На локацијата е достапен слободен паркинг.

Гостинска куќа Виа Битола

0
Гостинска куќа Виа е сместена во центарот на Битола, само 20 метри главната улица Широк Сокак. Сите соби имаат бесплатен Wi-Fi, кабловска телевизија, сопствена...

ЈК апартмани Битола

0
Апартманите ЈК се наоѓаат на улица Цар Самоил 56, 7000 Битола. Секој апартман е опремен со кујна со рерна и тостер, ТВ со рамен...

Central Exclusive Penthouse Битола

0
Central Exclusive Apartment/Penthouse е лоциран на улица маркс и Енгелс 14, 7000 Битола.  Апартманите имаат сателитска ТВ и ова е една од најдобро рангираните...

Сохо апартмани Битола

0
Апартманите Soho се наоѓаат во близина на ноќниот клуб Расккор, на 2 километри од центарот на Битола. Kлиматизираните апартмани се опремени со модерен мебел,...