Home Tags Хотели во Битола

Tag: Хотели во Битола

Хотел City House Битола

0
Hotel City House е хотел со 3 ѕвездички лоциран на улица Винска 20, 7000 Битола. На своите посетители хотелот им нуди ресторан и тераса во...

Хотел Молика Пелистер

0
Хотел “Молика” претставува бисер на Пелистер. Едно од ретките места каде човек може да ја почувствува недопрената природа, да се одмори од секојдневието и...

Хотел Широк Сокак

0
Хотел Широк Сокак се наоѓа на 100 метри од главната улица "Широк Сокак" во срцето на Битола, во исклучително карактеристична и жива локација во...

Хотел Капри Битола

0
Хотел и ресторан "Капри" Битола се наоѓа на почетокот на патот за Нижеполе - Пелистер, во близина на влезот на бензинската станица Охрид МАКПЕТРОЛ,...

Хотел Бела Куќа

0
Хотелот Бела Куќа се наоѓа на ул. Борис Кидрич 20, на 100 метри од главната улица во Битола - Широк Сокак. Гостите на располагање имаат...

Хотел Булевар

0
Хотел Булевар е хотел со 2 ѕвездички кој се наоѓа на бул. 1-ви Мај 31, 7000 Битола. Хотелот располага со ресторан, тераса и слободен...

Хотел Епинал Битола

0
Хотел Епинал е централно лоциран во Битола, наспроти Центарот за култура и само на 15 километри од грчката граница. Хотелот поседува сопствено казино, сауна, фитнес, затворен базен, бесплатно Wi-Fi и паркинг.

Хотел Бастион Битола

0
Хотел Бастион се наоѓа на 70 метри од главната улица Широк Сокак во Битола. Хотел има 24-часовна рецепција, климатизирани соби, бесплатен WiFi и паркинг....

Хотел Шумски Фенери, Трново

0
Хотел Шумски Фенери во село Трново кај Битола располага со 17 комфорни и ексклузивни соби, од кои 4 се соодветни за семејства или групи,...

Хотел Треф Битола

0
Хотел Треф се наоѓа на главната улица - Широк Сокак во Битола. Хотелот располага со ресторан, бар и бесплатен WiFi. Сите соби се опремени...