Home Tags Сместување во Битола

Tag: Сместување во Битола

Viktorija Rooms Bitola

0
Viktorija Rooms Ви нуди врвна услуга по најповолни цени. Сместени сме во строгиот центар на Битола, што им овозможува на нашите гости лесен пристап...

Tokin House Битола

0
Tokin House е сместена на 40 метри од најпознатата улица во Македонија - Широк Сокак во елегантна зграда, во центарот на Битола. Сите соби се...

Хотел City House Битола

0
Hotel City House е хотел со 3 ѕвездички лоциран на улица Винска 20, 7000 Битола. На своите посетители хотелот им нуди ресторан и тераса во...

Апартман Крклино

0
Опремен со приватен надворешен базен и двор со скара, климатизираниот апартман во Авто и етно музејот Филип во Крклино е оддалечен на само 7.5...

Хотел Молика Пелистер

0
Хотел “Молика” претставува бисер на Пелистер. Едно од ретките места каде човек може да ја почувствува недопрената природа, да се одмори од секојдневието и...

Доместика хостел Битола

0
Хостел Доместика Битола, се наоѓа во близина на градскиот парк и Факултетот за технички науки Битола, на 200 метри од автобуската станица. Лоциран веднаш до...

Villa Diamond Битола

0
Villa Diamond се наоѓа во центарот на Битола, во близина на црквата Свети Димитриј. Вилата на своите посетители им нуди комфорни соби, ресторан, слободен...

Хотел Широк Сокак

0
Хотел Широк Сокак се наоѓа на 100 метри од главната улица "Широк Сокак" во срцето на Битола, во исклучително карактеристична и жива локација во...

Вила Серж – Трново

0
Вила Серж се наоѓа во село Трново, во близина на Битола. Собите имаат ТВ со рамен екран и кабелски канали, слободен WiFi и приватен...