Апартмани во Битола

viktorija rooms bitola

Viktorija Rooms Bitola

Viktorija Rooms Ви нуди врвна услуга по најповолни цени. Сместени сме во строгиот центар на Битола, што им овозможува на ...
Read More
tokin bitola

Tokin House Битола

Tokin House е сместена на 40 метри од најпознатата улица во Македонија - Широк Сокак во елегантна зграда, во центарот ...
Read More
krklino appartments bitola

Апартман Крклино

Опремен со приватен надворешен базен и двор со скара, климатизираниот апартман во Авто и етно музејот Филип во Крклино е ...
Read More
vila serz

Вила Серж – Трново

Вила Серж се наоѓа во село Трново, во близина на Битола. Собите имаат ТВ со рамен екран и кабелски канали, ...
Read More
chola guest house bitola

Чола гостинска куќа (Chola Guest house) Битола

Чола гостинска куќа (Chola Guest house) Битола е историска вила која се наоѓа на само 5 минути пешачење од улицата ...
Read More
aries apartments bitola

Ариес апартмани

Ариес апартмани се лоцирани на улица Леринска бр 43, 7000 Битола. На локацијата е достапен слободен паркинг. Контакт: Ариес апартмани ...
Read More
via guest house

Гостинска куќа Виа Битола

Гостинска куќа Виа е сместена во центарот на Битола, само 20 метри главната улица Широк Сокак. Сите соби имаат бесплатен ...
Read More
jk apartments

ЈК апартмани Битола

Апартманите ЈК се наоѓаат на улица Цар Самоил 56, 7000 Битола. Секој апартман е опремен со кујна со рерна и ...
Read More
Central Exclusive Apartment bitola

Central Exclusive Penthouse Битола

Central Exclusive Apartment/Penthouse е лоциран на улица маркс и Енгелс 14, 7000 Битола.  Апартманите имаат сателитска ТВ и ова е ...
Read More
soho apartments bitola

Сохо апартмани Битола

Апартманите Soho се наоѓаат во близина на ноќниот клуб Расккор, на 2 километри од центарот на Битола. Kлиматизираните апартмани се ...
Read More
milenium travel apartents

Милениум травел апартмани

Апартмани Millenium Travel се нови, модерни соби и апартмани кои вклучуваат клима, бесплатна WiFi, кабловска телевизија, сеф, кујна, купатило, фен ...
Read More
teatar apartmani bitola

Театар апартмани Битола

Театар апартманите се наоѓаат на ул. Стив Наумов. 49 / а, 7000 Битола. Слободен WiFi и приватен паркинг. Сите апартмани ...
Read More